Zobacz jak poprawić bezpieczeństwo na rowerze.
Przedstawiamy Wam dwóch gości, którzy ponad rok temu postanowili wystartować w najbardziej prestiżowej etapówce na świecie - Cape Epic i dopieli swego. Oto Jacek Skowroński i Tomasz Majcher - dwaj polacy.
Trzy, dwa, jeden, zero – STARTUJEMY! Przed nami letni sezon Mazovia MTB Marathon 2016. Przygotowaliśmy dla Was, aż 16 edycji rozsianych po całym kraju w myśl zasady ścigaj się i odkrywaj najpiękniejsze zakątki Polski. Tradycyjnie rozpoczniemy zmagania na Mazowszu.
Znane są już szczegóły przyszłorocznego cyklu kolarskich zawodów enduro, które wspierać będzie marka Kellys. Rywalizacja podczas wyścigów nadal odbywać się będzie w formacie on-sight czyli bez wcześniejszej znajomości trasy. Szykuje się więc spora dawka adrenaliny.
Jestem stary - mam 45 lat, od ponad 10 lat kroczę w smudze cienia, jak niektórzy określają kryzys wieku średniego. Kiedy w 2007 zaczął mnie coraz dotkliwiej smyrać Tanatos, kupiłem pierwszy w swoim życiu rower z amortyzatorem i zacząłem uprawiać to, co obecnie etykietuje się jako enduro.
Płatności obsługuje